Maya

Maya

5/5
Merhaba, ben Maya İlişki ve kariyer konularında on yılı aşkın süredir danışmanlık yapmaktayım.

Maya

Hayatım istediğim gibi gitmiyor dediğiniz anda, gözden kaçırdığınız noktaları görmenizi sağlamak ve sahip olduğunuz problemler konusunda size yol göstermek için buradayım. Elimde sihirli bir değnek yok, hayatınızı bir dokunuş ile değiştirip mucizeler yaratamam. Ancak bugünden başlayarak atacağınız adımlar ile yarınlarınızı güzelleştirmenize ve kendinizi yeniden keşfetmenize yardımcı olarak, mutlu bir birey olmanızı sağlayabilirim.  

‘’Problemleri, onları üreten kafalar ile çözemeyiz’’ der, Einstein. Problem ile karşılaşan ve hedefe ulaşmaya çalışan insanların, aynı yolu defalarca deneyerek farklı bir sonuç elde etmesi imkânsızdır. Artı bir göz, farklı bir bakış açısı, mantığın sesi ya da sadece içinde bulunduğunu labirentin sonuna dek ona eşlik edecek bir yol arkadaşı gereklidir. İhtiyaç duyulan budur. Sırf mutlu olmanız için duymak istediklerinizi söyleyecek sesler ise problem hanenize artı sayılar eklemekten başka bir işe yaramaz.

Hayatınızın kontrolünü elinize almak, yaşam kalitenizi arttırmak, ertelemeyi bırakıp harekete geçmek, iş hayatınızda hedeflediğiniz noktaya ulaşmak, ilişkilerinizde mutluğa giden yolu bulmak, bir türlü içinden çıkamadığınız sorunların üstesinden gelmek istiyorsanız, sizin için buradayım. Yaşam koçluğu, İlişki koçluğu ve Astroloji alanlarında sahip olduğum bilgi ve deneyimleri sizler ile paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Uzmanlarımız sizi ev iş veya cep telefonunuzdan tıklar tıklamaz arasın. 0 850 888 50 46 nolu telefondan aranacak ve bu aranma için extra bir ücret ödemeyeceksiniz.
1 Kredi / DK.

Yorumlar

Mayacım, söylemiş olduğun olaylar gelişti. Sizinle görüşmemiz lazım, müsait olduğunuz Zaman'ı bugün veya yarın belirtirseniz arıyacağım sizi. Sevgiler
29 Ekim 2018
Kendi deyimiyle işaretleri yorumlayan kişi.. Bana göreyse MUCİZE, mükemmel bir yaşam koçu. Sayenizde iş hayatımda beklediğim terfiyi aldım. Bana söylediğiniz şeyler hayatımda bir dönüm noktası oldu. İşimde huzurlu ve mutluyum. İnşallah sizin desteğinizle çok daha iyi yerlere geleceğim. Varlığınız, öngörüleriniz ve dostluğunuz için teşekkürler.
28 Ekim 2018
Maya hanım sizi seviyorum.. Bana söyledikleriniz işe yaradı.dediğiniz gibi imkansız derken erkek arkadaşım geri döndü. hem de tam bana söylediğiniz akşam saatlerinde. üzerindeki kıyafet bile tarif ettiğiniz gibiydi. İyi ki sizi tanıdım :)
20 Ekim 2018
Bu mesajı herkesin görmesini istedim. Söyledikleri çıkıyor. Ama daha önemlisi yeninden kendimi bulmamı sağladı. Sonsuz teşekkürler. Sizi daha sık burada görmek isterim.
18 Eylül 2018
Beni rahatlatan isabetli yorumlarınız mı yoksa huzur veren sesiniz mi bilemiyorum ama iyi ki sizi tanıdım.
9 Ağustos 2018

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!