Asra

Asra

(3)

Merhaba, Küçüklüğümden beri gördüğüm rüyaların hep bir sebebi vardı şimdi bunların farkındayım...

Ayça

Ayça

(9)

Merhaba, hayata pozitif gözlerle bakan, her türlü olumsuzluğa hayır diyen ve kendi gücümüzle sevgide, aşkta, sosyal yaşamda her türlü motivasyonumuzla...

Peri

Peri

Merhaba ben PeriGeçmiş ve geleceğiniz ile ilgili bilgiler veriyorum.

Elya

Elya

(20)
Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.
Bahar

Bahar

Merhaba, çocukluğumdan beri hep mistik olaylar ilgimi çekerdi. Rüyalar görürdüm.

Sevgican

Sevgican

(0)
Geleceği görebilmek, olayları doğru yorumlayabilmek ancak kuvvetli bir 6.his ve gönül gözündeki açıklıkla mümkün olabilmektedir.
Efruz

Efruz

(1)

Sezgilerini dinlerken aklın yolundan asla ayrılma.

 

Selin

Selin

(2)
Merhaba, Yaklaşık 15 yıldır fal bakımı yapmaktayım.
Aden

Aden

Tarot Falı, Su Falı, Duru Görü, Kahve Falı, Rüya Yorumu yapıyorum. Aynı zamanda biyoenerji uzmanıyım. Kalp

Gamze

Gamze

(3)
Merhaba 22 yıldır Kahve ve Su falı bakmaktayım.
Yeşim

Yeşim

(26)

Yedi yaşımdan beri hislerimin farkında olarak yaşıyorum. Kendimi geliştirmek, hislerimi daha iyi yönlendirmek için Kuantum ve Astroloji eğitimleri aldım.

Mavi Lotus

Mavi Lotus

Merhaba ben Mavi Lotus, Herkes hayatında bir döngü yaşar. Bazı olaylara, bazı insanlara direnç göstermeye başlarız sorun tam da burada başlar.
Işık

Işık

(2)
Merhaba, ben Işık… Taşıdığım isimle çıktığım yolda Evrenin bana sunduğu bu yeteneğimi sizinle paylaşabilmek için buradayım.

Kökeniyle ilgili ise çeşitli rivayetler söz konusudur. Tarotologlar, Tarot kartlarının çıkış noktası olarak Eski Mısır’ ı göstermektedir. Tarot kartları günümüzde de gizemini korumakla birlikte, eski ilimlerin saklandığı bir kitabın, kartlar üzerine resmedilmiş şekli olduğuna inanılmaktadır. Rivayetlere göre, Eski Mısır da kehanette bulunmak için kullanılan kartların kullanımı önce yasaklanmış, daha sonra yavaş yavaş unutulmuştur. Kartlar Roman gezginlerce çeşitli diyarlara taşınmış ve günümüze kadar varlığını sürdürmesi de bu şekilde gerçekleşmiştir.

Tarot kartlarının Orta ve Uzak Asya da ortaya çıktığı ve oyun kartı olarak kullanılmaya başlandığı da, diğer bir inanıştır.  

Tarot destesinde günümüzde, 22 Büyük Arkana ve 56 Küçük Arkana olmak üzere toplam 78 kart bulunmaktadır. Popüler kültür içerisinde sıkça kullanılan, kehanette bulunma sanatıdır.

Uzman yorumcular ve doğru bir enerji ile yapılan açılımların, merak edilen soruları cevapladığı ve gelecekte olacakları işaret ettiği bilinmektedir.

Alanında uzman kişilerden oluşan kadromuz, sorularınızı cevaplamak ve kartlar doğrultusunda yol gösterici olmak için sizleri bekliyor. Geçmişten gelen ve içerisinde kadim bilgeliği barındıran kartların sesine siz de kulak verin.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!