Ana Sayfa / Kategoriler/ Tarot

Ayça

Ayça

(18)

Merhaba, hayata pozitif gözlerle bakan, her türlü olumsuzluğa hayır diyen ve kendi gücümüzle sevgide, aşkta, sosyal yaşamda her türlü motivasyonumuzla...

Gamze

Gamze

(3)
Merhaba 22 yıldır Kahve ve Su falı bakmaktayım.
Falcı Ece

Falcı Ece

Kartların size anlatacağı çok şey var...

Bahar

Bahar

Merhaba, çocukluğumdan beri hep mistik olaylar ilgimi çekerdi. Rüyalar görürdüm.

Uzay

Uzay

(4)

Merhaba Fal Dünyalı Dostlarım Psişik güçlerimin olduğunu çok küçük yaşlarda fark ettim… Bu bana atalarımdan genetik miras olarak aktarılmıştı… 

Işık

Işık

(2)
Merhaba, ben Işık… Taşıdığım isimle çıktığım yolda Evrenin bana sunduğu bu yeteneğimi sizinle paylaşabilmek için buradayım.
Jade

Jade

Jade ben, Yaşam koçu ve enerji uzmanıyım.

Elya

Elya

(25)

Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.

Tamara

Tamara

Medyum Tamara yeteneğiyle sizi şaşırtmaya hazır peki siz hazır mısınız?

Asya

Asya

Ben Asya, hayatta herzaman bardağın dolu tarafından bakarak yaşamak mutluluğun başlangıcıdır.

Vera

Vera

Geçmişten geleceğe ne öğrenmek istiyorsan ben buradayım.

Efruz

Efruz

(3)

Sezgilerini dinlerken aklın yolundan asla ayrılma.

 

Selin

Selin

(3)

Merhaba, Yaklaşık 15 yıldır fal bakımı yapmaktayım.

İkra

İkra

(5)

Mucize danışanlarım hoş geldiniz,

Kökeniyle ilgili ise çeşitli rivayetler söz konusudur. Tarotologlar, Tarot kartlarının çıkış noktası olarak Eski Mısır’ ı göstermektedir. Tarot kartları günümüzde de gizemini korumakla birlikte, eski ilimlerin saklandığı bir kitabın, kartlar üzerine resmedilmiş şekli olduğuna inanılmaktadır. Rivayetlere göre, Eski Mısır da kehanette bulunmak için kullanılan kartların kullanımı önce yasaklanmış, daha sonra yavaş yavaş unutulmuştur. Kartlar Roman gezginlerce çeşitli diyarlara taşınmış ve günümüze kadar varlığını sürdürmesi de bu şekilde gerçekleşmiştir.

Tarot kartlarının Orta ve Uzak Asya da ortaya çıktığı ve oyun kartı olarak kullanılmaya başlandığı da, diğer bir inanıştır.  

Tarot destesinde günümüzde, 22 Büyük Arkana ve 56 Küçük Arkana olmak üzere toplam 78 kart bulunmaktadır. Popüler kültür içerisinde sıkça kullanılan, kehanette bulunma sanatıdır.

Uzman yorumcular ve doğru bir enerji ile yapılan açılımların, merak edilen soruları cevapladığı ve gelecekte olacakları işaret ettiği bilinmektedir.

Alanında uzman kişilerden oluşan kadromuz, sorularınızı cevaplamak ve kartlar doğrultusunda yol gösterici olmak için sizleri bekliyor. Geçmişten gelen ve içerisinde kadim bilgeliği barındıran kartların sesine siz de kulak verin.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!