Sistemimize kayıt olup farklı kategorilerde çevrimiçi olan uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Servisimiz sadece bakiye yükleme sistemi ile çalışmaktadır.

  • Ücretlendirme daha önce yüklemiş olduğunuz bakiyenizden dakikalar düşülerek yapılmaktadır.
  • Dakika başına düşen tutar almış olduğunuz paketin büyüklüğüne göre daha düşük miktarda olabilir.
  • Servisimiz sadece 18 yaşından büyüklere hizmet vermektedir.

Servisimizi arayarak birebir, canlı özel olarak uzmanlarımız ile görüşebilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Bakiye yüklemede güvenli olan Teknocat ortak ödeme sistemini kullanmaktayız. Bakiye yüklerken size uygun ödeme yöntemini seçebilirsiniz.

Uzmanlarımıza ulaşmak için yapmanız gereken: 

1. Giriş yapın
2. Bakiyenize dakika yükleyin
3. İstediğiniz uzmanı arayın

Seçmiş olduğunuz uzmanı cep telefonunuz ile aramak için 'HEMEN ARA' yı tıkladığınızda , sisteme giriş yaparken vermiş oluğunuz telefon numaranız çalmaya başlayacak. 08502726935'den gelen bu arama bizden geliyor olacak, lütfen gelen aramaya cevap veriniz. Aramış oluğunuz uzmanımıza ulaşmanız için sistemimiz bağlantıyı kuracaktır.

Seçmiş olduğunuz uzmanı görüntülü aramak için kredi yükledikten sonra giriş yapıp 'GÖRÜNTÜLÜ ARA' butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Görüşmelerinizi önceden yüklemiş oluğunuz dakikalar bitene kadar yapabilirsiniz. Daha sonra size yansıtılacak bir tutar olmayacaktır. 

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!