Ana Sayfa / Kategoriler/ Yıldızname

Jade

Jade

Jade ben, Yaşam koçu ve enerji uzmanıyım.

Elya

Elya

(25)

Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.

Tamara

Tamara

Medyum Tamara yeteneğiyle sizi şaşırtmaya hazır peki siz hazır mısınız?

Ebcet hesabı, Arapça harfler arasına saklanmış gizemi çözmek amaçlı kullanılan sayısal veriler olarak tanımlanabilir. Ebcet’i, kehanette bulunmak için kullanılan bir anahtar olarak görmek yanlış olmayacaktır. Bu anahtar ile kişilerin yıldızı bulunmakta ve ona dair kişisel bilgilere ulaşılmaktadır. Uygulamanın gerçekleşmesi için özel olarak hazırlanan ‘’Yıldızname’’ kitabının kullanılması zorunludur. Bu yöntem fal bakmanın çok daha ötesinde bir uygulama olarak görülmekte ve değerlendirilmektedir.

Geçmişte Osmanlı padişahlarınca kullanılan bu yöntem günümüzde de varlığını sürdürmektedir. Ebcet hesabı yapabilmek ve Yıldızname kitabını yorumlayabilmek derin bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Bu uygulamayı yapan kişinin Arapça alfabeye ve kelimelere hâkim olması beklenir.  Dinsel kökenli olan bu bakım yöntemi çok ince bir bakış açısı ve inanç gerektirir. Bu yöntemi kullan kişilerin kalp gözlerinin açık olması gerektiğine inanılır. Alınan bilgiler bu doğrultuda daha doğru sonuçlar verecektir.

Bu kehanet biçimi ile kişiler; evliliklerinin hangi tarihte olacağını, kaç kez evlilik yaşayacaklarını, yaşayacakları olumlu ve olumsuz durumları öğrenebilmektedirler. Bunların dışında geçmişte yaşamış oldukları olaylarda kimlerin etkili olduğunu ve fark edemediklerini öğrenebilmektedirler.

Yıldızname, astrolojik olarak bakılan ‘’Yıldız Haritası’’kavramı ile sık sık karıştırılabilmektedir. Her iki uygulamada da kişiler hakkında ki kritik dönemlerden haber alınabilmektedir. Ancak iki uygulama birbirinden tamamen farklıdır. Yıldız haritası ile kişilerin doğdukları zaman göz önüne alınarak kişisel haritaları çıkarılmaktayken, yıldızname bakımlarında ebcet hesabı ve bunun kullanıldığı özel bir bakım kitabı kullanılmaktadır. Bu iki yöntemin bir birinden tamamıyla farklı olduğu unutulmamalıdır.

Uygulanması emek ve bilgi gerektiren bu yöntemi deneyimlemek, hayatınızda ki önemli noktaları öğrenmek istiyorsanız. Uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!