1. Giriş yapın
2. Bakiyenize dakika yükleyin 
3. İstediğiniz uzmanı arayın

Kayıt olduktan sonra Paketler bölümünden satın aldığınız kredileriniz ile seçmiş olduğunuz uzmanı cep telefonunuz ile aramak için 'HEMEN ARA' yı tıklayıp açılan ekranda aranmak istediğiniz numarayı girdikten sonra telefonunuz çalmaya başlayacak. 0850 2726935 'den gelen bu arama bizden geliyor olacak, lütfen gelen aramaya cevap veriniz. Aramış oluğunuz uzmanımıza ulaşmanız için sistemimiz bağlantıyı kuracaktır. Güvenlik prosedürlerimiz gereği ne uzmanlarımız sizin telefonunuzu ne de siz uzmanlarımızın telefonunu görmeyeceksiniz.

Görüşmelerinizi önceden yüklemiş oluğunuz dakikalar bitene kadar yapabilirsiniz. Daha sonra size yansıtılacak bir tutar olmayacaktır. Her kredi 1 dakikalık konuşma hakkı değerindedir.


• www.3vakte.com web adresimizde bulunan Paketler bölümünden bir paket seçerek Satın Al’ı tıklayarak Teknocat güvenli ödeme sistemi aracılığıyla kredi kartı ve havale ile kredi satın alabilirsiniz. 
• Satın alınan paketlerin kullanma sınırlandırılması yoktur. Müşterimiz bakiyesindeki dakikalar bitene kadar istediği sıklıkta ve uzunlukta servisimizi arayabilir.  

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!