• 22 AĞUSTOS KOVA BURCUNDA MAVİ DOLUNAY!

  22 AĞUSTOS KOVA BURCUNDA MAVİ DOLUNAY!

  Sevgili takipçilerim; 22 Ağustos' ta Kova burcunun 29. derecesinde Türkiye saati ile 15.03' de Dolunay meydana gelecektir. Bir ay içinde ikinci defa Kova burcunda Dolunay yaşandığı için bu döngüye Mavi Dolunay denmektedir.
 • YAY BURCUNDA DOLUNAY VE KANLI AY TUTULMASI

  YAY BURCUNDA DOLUNAY VE KANLI AY TUTULMASI

  Sevgili takipçilerim; 26 Mayıs’ta Türkiye saati ile 14.13 civarında Yay burcunda Dolunay döngüsü ve Kanlı Ay tutulması gerçekleşecektir.
 • 11 MAYIS BOĞA BURCUNDA YENİ AY!!!

  11 MAYIS BOĞA BURCUNDA YENİ AY!!!

  Sevgili takipçilerim; bu hafta 11 Mayıs’ta Türkiye saati ile 21.59 da Boğa burcunun 21. derecesinde muhteşem bir Yeni ay döngüsü yaşanacaktır.
 • 12 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY VE ETKİLERİ

  12 NİSAN KOÇ BURCUNDA YENİ AY VE ETKİLERİ

  Sevgili takipçilerim; 12 Nisan’da Türkiye saati ile sabah saat 05.30 da Koç burcunun 22 derecesinde bir Yeni ay döngüsü gerçekleşecektir. Yaşanacak Yeni ay döngüsünün yükselen burcu da Balık burcu olacaktır.
 • 28 MART TERAZİ DOLUNAYI

  28 MART TERAZİ DOLUNAYI

  Sevgili takipçilerim; 28 Mart’ta akşam saatlerinde 21:47 civarında Terazi burcunun 8. derecesinde Dolunay döngüsü gerçekleşecektir.
 • BAHAR AYINA GİRERKEN DEĞİŞEN ENERJİLER!!!

  BAHAR AYINA GİRERKEN DEĞİŞEN ENERJİLER!!!

  Üzerimizde yaklaşık bir yıldır devam eden baskıların artık yavaş yavaş azalmaya başladığı bir dönem içindeyiz. Özellikle Mart ayı son haftasından itibaren başlayan enerji akışları birçok konuda çok daha olumlu yönde ilerleyecek olduğumuzu gösteriyor.
 • 13 MART BALIK BURCUNDA YENİ AY!!!

  13 MART BALIK BURCUNDA YENİ AY!!!

  Sevgili takipçilerim; 13 Mart 2021 de Balık burcunun 23. derecesinde muhteşem bir Yeni ay döngüsü gerçekleşecektir. Hayata dair daha esnek bir yaşam biçiminde yolumuza devam edeceğiz.
 • ASLAN BURCUNDA DOLUNAY

  ASLAN BURCUNDA DOLUNAY

  Sevgili takipçilerim; 28 Ocak’ta Türkiye saati ile akşam 22.16 da Aslan burcunun 9. derecesinde Dolunay gerçekleşecektir. Ateş elementinde gerçekleşecek olan bu Dolunay sert açılar yaratacaktır. Zorlu bir döngü olacağını en başta söylemek isterim.
 • 2021, Değişim, Değişim, Değişim… Üç Kere Söylersek Gelişiriz…

  2021, Değişim, Değişim, Değişim… Üç Kere Söylersek Gelişiriz…

  2021 yılı numerolojisinin içinde 3 barındırıyor peki bu ne demek? Hepimizin bazı uğurlu sayıları vardır, belli zamanlarda karşımıza çıkan ve her defasında kendimizi iyi hissettiren bir sayı ile aramızda bağ kurmuş olabiliriz.
 • TERAZİ BURCUNDA YENİ AY

  TERAZİ BURCUNDA YENİ AY

  Sevgili takipçilerim; bu hafta 16 Ekim de Türkiye saati ile 21.30 da Terazi burcunun 23. derecesinde muhteşem bir Yeni ay gerçekleşecektir.
 • 2020... TUTKULARIMIN PEŞİNDEYİM...

  2020... TUTKULARIMIN PEŞİNDEYİM...

  Sabrımızın zorlandığı, yeni durumlara uyum sağlamakta sıkıntı çektiğimiz ve maalesef endişeli olduğumuz bir dönem içinden geçiyor olabiliriz.
 • 10 EYLÜL' DE MARS RETROSU!!!

  10 EYLÜL' DE MARS RETROSU!!!

  Sevgili takipçilerim; bu sene birçok gezegen gerilemelerini çok fazla yaşadık. Mars Retro’su çok sık gerileyen bir gezegen değildir ancak bu süreçte onun gerilemesi de bizde önemli etkilere sebep olacaktır.
 • 2020...KENDİMİZE İNANMAMIZ GEREKEN BİR DÖNEME GİRİYORUZ!

  2020...KENDİMİZE İNANMAMIZ GEREKEN BİR DÖNEME GİRİYORUZ!

  İnanç… Yazıma bu çok önemli kelime ile başlamak istedim. Çünkü ‘inanç’ sadece bir kelime olmanın çok dışında oldukça yüksek enerjili bir anlam içeriyor. Kendimize inanmamız gereken bir döneme giriyoruz.
 • YAY BURCUNDA DOLUNAY VE AY TUTULMASI

  YAY BURCUNDA DOLUNAY VE AY TUTULMASI

  Sevgili takipçilerim; 5 Haziran’ da Türkiye saati ile 22.11’ de Yay burcunda Dolunay ve Ay tutulması meydana gelecektir.
 • JÜPİTER RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  JÜPİTER RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 15 Mayıs’ta Oğlak burcunda Jüpiter Retro su yaşanacaktır ve bu gerileme sürecini 19 Aralık 2020 de bitirecektir. Bu gerileme yıl içinde çok önemli bir etkendir.
 • 11 MAYIS' TA SATÜRN RETROSU!

  11 MAYIS' TA SATÜRN RETROSU!

  Sevgilim takipçilerim; 11 Mayıs’ta Satürn gezegeninde çok uzun sürecek Bir Retro yaşayacağız. 2 Temmuz’a kadar Kova burcunda kalacak ve daha sonra 1 Ekim’e kadar da Oğlak burcunda gerilemeye devam edecektir.
 • 25 NİSAN' DA PLÜTON RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  25 NİSAN' DA PLÜTON RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 25 Nisan da en ağır hareket eden gezegenlerden olan Plüton Oğlak burcunda gerilemeye başlayacak ve 6 Ekim de son bulacaktır.
 • 8 NİSAN'DA DOLUNAY TERAZİ BURCUNDA

  8 NİSAN'DA DOLUNAY TERAZİ BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 8 Nisan’ da Türkiye saati ile 05:34’ te Terazi burcunun 18. Derecesinde Dolunay döngüsü meydana gelecektir.
 • SAYILARIN ŞİFRESİ

  SAYILARIN ŞİFRESİ

  Sevgili takipçilerim; Günlük hayatımızın akışında sayıların bizleri ne kadar önemli ölçüde etkilediğini bilmenizi isterim. İnsanların ruhsal, fiziksel, zihinsel olarak bütün hayatımızı derinden etkilediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
 • 2020… EYLEME DÖNÜŞEN ENERJİ KAYGI DEĞİL, UMUT OLSUN...

  2020… EYLEME DÖNÜŞEN ENERJİ KAYGI DEĞİL, UMUT OLSUN...

  Umut… Şu anda korumamız gereken en önemli enerji bu. Pozitif kalmanın ve geleceğe kaygı ile değil umut ile yaklaşmanın tam zamanı.
 • DOLUNAY BAŞAK BURCUNDA

  DOLUNAY BAŞAK BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; haftanın ilk gününde 9 Mart Pazartesi günü saat 20:48 de Başak burcunun 19. derecesinde bir Dolunay gerçekleşecektir.
 • SES DALGALARININ İNSANLAR ÜZERİNDE Kİ ETKİLERİ

  SES DALGALARININ İNSANLAR ÜZERİNDE Kİ ETKİLERİ

  Sevgili takipçilerim; Günümüzde belki hiç dikkatimizi çekmeyen fakat hayatın içinde devamlı dinlediğimiz, duyduğumuz seslerin, müziklerin bizi birçok konuda nasıl etkilediğini bilmeden hayatımıza devam etmekteyiz.
 • MERKÜR RETROSU BALIK BURCUNDA

  MERKÜR RETROSU BALIK BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 17 Şubat’ta Türkiye saati ile 03:54 itibari ile Balık burcuda yılın ilk Merkür gerilemesi yaşayacağız. 4 Şubat’ta Balık burcuna ilerleyen Merkür, 17 Şubat’ta geri hareketine başlayacaktır.
 • DOLUNAY ASLAN BURCUNDA

  DOLUNAY ASLAN BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 9 Şubat’ta Türkiye saati ile 10.33 civarında Aslan burcunda Dolunay döngüsü gerçekleşecektir.
 • YENGEÇ BURCUNDA DOLUNAY VE AY TUTULMASI

  YENGEÇ BURCUNDA DOLUNAY VE AY TUTULMASI

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 2020 yılında 6 tane yaşanacak tutulmaların ilkini 10 Ocak’ta saat 22:21 sularında Yengeç burcunda 20. derecede gerçekleşecek Dolunay döngüsüne ve Ay tutulmasına şahit olacağız.
 • OĞLAK BURCUNDA YENİ AY VE GÜNEŞ TUTULMASI

  OĞLAK BURCUNDA YENİ AY VE GÜNEŞ TUTULMASI

  Sevgili takipçilerim; 26 Aralık saat 08:12 de Oğlak burcunun 4. Derecesinde Güneş tutulması ve Yeni ay döngüsü gerçekleşecektir.
 • 2020… KÖKLÜ DEĞİŞİMLERİN VE KÖK SALMANIN YILI OLACAK

  2020… KÖKLÜ DEĞİŞİMLERİN VE KÖK SALMANIN YILI OLACAK

  Her ne kadar 2019 yılı genel anlamda şans odaklı geçmiş olsa da aralık ayının ikinci yarısı her element burcunda benzer bir dalgınlık etkisi yaratacak gibi görünüyor.
 • 2020 YILI BURÇLARIN AŞK HARİTASI!

  2020 YILI BURÇLARIN AŞK HARİTASI!

  Sevgili takipçilerim; 2019 yılı hepimiz için hem zor hem de mücadeleci, bir o kadar da güzellikleri de beraberinde getiren bir yıl oldu ve bizler 22 yıllık bir döngüyü bu sene itibariyle kapatmış bulunmaktayız.
 • YENİAY YAY BURCUNDA

  YENİAY YAY BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 26 Kasım’da Yay burcunda saat 19:05’ te muhteşem bir Yeniay gerçekleşecektir. Yay burcu 4. Evimizi yönetmektedir ve yönetici gezgeni ise Jüpiter’dir. 28 derecede ki Yay burcu çok güzel ve güçlü enerjiler barındırmaktadır.
 • GÜNLERİ YÖNETEN GEZEGENLER VE BURÇLAR

  GÜNLERİ YÖNETEN GEZEGENLER VE BURÇLAR

  Sevgili takipçilerim; Astroloji bilim dünyasında da kabul edilmiş olan, doğum haritamızda yaşananları ve yaşanacakları ortaya koyan bir daldır.
 • BURÇLARIN STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

  BURÇLARIN STRESLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI

  Sevgili takipçilerim; Hayatımızın belirli alanlarında ve hayatın günlük akışında hepimiz stresle karşı karşıya kalabiliyoruz. Stres; zihnimize ve bedenimize dış dünyadan ya da kendi iç dünyamızdan gelen saldırılardır.
 • BURÇLARA GÖRE MESLEK SEÇİMİ

  BURÇLARA GÖRE MESLEK SEÇİMİ

  Sevgili takipçilerim; Düşüncelerimiz, yeteneklerimiz, geleceğimizle ilgili vereceğimiz kararlar konusunda doğru yol izlemek, bilinçli şekilde kariyerimizi yapmak tamamen bizim elimizdedir.
 • AKREP BURCUNDA MERKÜR RETROSU

  AKREP BURCUNDA MERKÜR RETROSU

  Sevgili takipçilerim; Bu ayın son gününde 31 Ekim’ de Akrep burcunda Merkür gerilemesi yaşayacağız. Akrep burcunda başlayıp, 20 Kasım da Akrep burcunun 11. Derecesinde son bulacaktır. Bu Retro senenin son Merkür gerilemesi olacaktır.
 • AKREP BURCUNDA YENİ AY (ÇILGIN YENİ AY)

  AKREP BURCUNDA YENİ AY (ÇILGIN YENİ AY)

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 28 Ekim’de Türkiye saati ile 06:37 civarında Akrep burcunun 4. derecesinde çok sert açıları olan bir Yeni ay döngüsü yaşayacağız.
 • BURÇLARA GÖRE EV DEKORASYONU

  BURÇLARA GÖRE EV DEKORASYONU

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta sizleri hepimizi yakından ilgilendiren bir konu hakkında bilgilendirmeye çalışacağım. Biliyoruz ki gün boyunca dış dünyada, iş yerinde ve hayatın diğer alanlarında koşturmaca halinde olmaktayız.
 • KOKULARIN ŞİFALI GÜÇLERİ

  KOKULARIN ŞİFALI GÜÇLERİ

  Koku… Kitaplara filmlere konu olmuş en şahsi algı alanımız… Koku herkes için birbirinden tamamen farklı etkiler yaratır…
 • DOLUNAY KOÇ BURCUNDA

  DOLUNAY KOÇ BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 14 Ekim de saat 00:07’de Koç burcunun 20. derecesinde Dolunay döngüsü meydana gelecektir.
 • HİNT ASTROLOJİSİ

  HİNT ASTROLOJİSİ

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta sizlere Hint astrolojisinden bahsedeceğim. Diğer adı Vedik astrolojisidir. Geçmişi çok uzun yıllara dayanan ve Hindistan da yaşayan veda uygarlığından günümüze kadar gelmiştir.
 • ÇAKRALAR VE OLUMLAMALARI

  ÇAKRALAR VE OLUMLAMALARI

  SAĞLIKSIZ ÇAKRA NE YAPAR? Hastalık ya da rahatsızlıklarımızın zihinsel nedenleri olduğunu biliyoruz. Zaman zaman düşüncelerimizdeki sapmalar basitten en ciddi rahatsızlıklara kadar bedenimizde reaksiyona neden olabiliyorlar.
 • 2019...EKİM, KASIM,ARALIK...bu yılın en yoğun enerjileri akışa geçiyor!...

  2019...EKİM, KASIM,ARALIK...bu yılın en yoğun enerjileri akışa geçiyor!...

  Bu aylarda, zaman zaman bunu asla başaramam dediğimiz ne varsa tek tek kendisini göstermeye başlayacak.
 • ÇAKRALARIN GÜCÜ

  ÇAKRALARIN GÜCÜ

  Benimle konuşmuş olan arkadaşlar iyi bilir, iki lafımdan biri çakralarımızdır. Her yerde duyuyoruz, kök çakra, solar çakra, çakra açmak, çakra temizliği vs. Ancak ne kadar çok bilgi varsa o kadar da çok kirlilik var.
 • HASTALIKLAR VE DÜŞÜNCE GÜCÜMÜZ

  HASTALIKLAR VE DÜŞÜNCE GÜCÜMÜZ

  Sevgili takipçilerim; Hayatın akışında zaman zaman birçok hastalığa yakalanabiliyoruz. Bu durum aslında bedenimizin ve ruhumuzun bize artık sinyal vermesi ile ilgilidir.
 • BALIK BURCUNDA DOLUNAY

  BALIK BURCUNDA DOLUNAY

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 14 Eylül’ de sabah saat 07:31 civarında Balık burcunun 21. Derecesinde Dolunay gerçekleşecektir. Yaşanacak Dolunay, Balık ve Başak aksanında gerçekleşeceğinden dolayı bu yılın en zorlu döngülerinden biri olacaktır.
 • BURÇLARA GÖRE GÜZELLİK SIRLARI

  BURÇLARA GÖRE GÜZELLİK SIRLARI

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta sizlere her zamankinden farklı ve keyifli bilgiler sunmaya çalışacağım.
 • BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

  BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

  Sevgili takipçilerim; 30 Ağustos’ta Türkiye saati ile 13:36 sularında Başak burcunun 6. Derecesinde Yeni ay döngüsü meydana gelecektir. Bu yılın en güzel Yeni aylarından bir tanesini yaşayacağız.
 • ATEŞ GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  ATEŞ GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  Sevgili takipçilerim; Bildiğimiz gibi burçlara göre karakter yapısı, tavır, düşünceler, hoşlandıkları ya da hoşlanmadıkları birçok konu üzerine analiz yapabiliyoruz.
 • HOPONOPONO YÖNTEMİ NEDİR???

  HOPONOPONO YÖNTEMİ NEDİR???

  HOPONOPONO kadim bir Hawaii şifalanma yöntemidir. Kişinin kendini ve ilişkilerini iyileştirme ve sağlamlaştırmada mucizeler yarattığı görülmüştür.
 • SU GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  SU GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  Sevgili takipçilerim; Biliyoruz ki herkes diyet yapabilir. Diyet yaparken dikkat edilmesi gereken etkenler vardır.
 • Jüpiter Retrosu Bitiyor Ama Uranüs Retrosu Başlıyor!

  Jüpiter Retrosu Bitiyor Ama Uranüs Retrosu Başlıyor!

  Bu durumda neler olacak; Gökyüzünde önemli bir döneme giriş var! Yeni bir frekansa geçiş yapacağız hep birlikte. 13 Ağustos’tan itibaren göklerde yeni bir kapı açılıyor.
 • KOVA BURCUNDA DOLUNAY

  KOVA BURCUNDA DOLUNAY

  Sevgili takipçilerim; 15 Ağustos’ta Türkiye saati ile 15:29’ da Kova burcunun 22. Derecesinde Dolunay gerçekleşecektir. Geçtiğimiz haftalarda yaşadığımız Yeni ay döngüsünün bize neler sunduğunu daha net görmeye başlayacağımız bir döngü yaşayacağız.
 • TOPRAK GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  TOPRAK GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  Sevgili takipçilerim; Astrolojinin hayatımızın her alanında bizi farklı şekilde etkilediğini hepimiz bilmekteyiz. Diyet konusunda Ay döngülerinin büyük etkisi olmaktadır. Bizi bu konuda yöneten Ay burcumuzdur.
 • HAVA GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  HAVA GRUBU BURÇLARININ DİYET YÖNTEMLERİ

  Sevgili takipçilerim; Ay döngüleri hayatımızın her alanında bizleri nasıl etkiliyorsa, bedenimizle ilgili konularda da etkisini göstermektedir.
 • YENİ AY ASLAN BURCUNDA

  YENİ AY ASLAN BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 1 Ağustos saat 06:11' de Aslan burcunun 8. Derecesinde Yeni ay meydana gelecektir. Bu dönemde özellikle Ateş grubundan olan burçlar yeni aşklara yelken açabilirler, yeni heyecanlar arayabilir, riske girebilirler.
 • AY DÖNGÜLERİNDE ATEŞ GRUBU BURÇLARININ YAPMASI GEREKEN RİTÜELLER

  AY DÖNGÜLERİNDE ATEŞ GRUBU BURÇLARININ YAPMASI GEREKEN RİTÜELLER

  Sevgili takipçilerim; Sizlere burçları kendi bünyelerindeki gruplara göre ayırarak, ay döngülerinde nasıl ve hangi arınma çalışmaları yapmaları gerektiğini, hangi konulara değinmeleri gerektiğini kısaca anlatacağım.
 • AY DÖNGÜLERİNDE HAVA GRUBU BURÇLARININ YAPMASI GEREKEN RİTÜELLER

  AY DÖNGÜLERİNDE HAVA GRUBU BURÇLARININ YAPMASI GEREKEN RİTÜELLER

  Sevgili takipçilerim; Sizlere burçları kendi bünyelerindeki gruplara göre ayırarak, ay döngülerinde nasıl ve hangi arınma çalışmaları yapmaları, hangi konulara değinmeleri gerektiğini kısaca anlatacağım.
 • OĞLAK BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI VE DOLUNAY

  OĞLAK BURCUNDA PARÇALI AY TUTULMASI VE DOLUNAY

  Sevgili takipçilerim; 17 Temmuz’da Türkiye saati ile gece yarısı saat 00. 38’ de Oğlak burcunun 24 derecesinde Oğlak burcunda Dolunay ve Ay tutulması yaşayacağız.
 • AY DÖNGÜLERİNDE SU GRUBU BURÇLARININ YAPMASI GEREKEN RİTÜELLER

  AY DÖNGÜLERİNDE SU GRUBU BURÇLARININ YAPMASI GEREKEN RİTÜELLER

  Sevgili takipçilerim; Sizlere burçları kendi bünyelerindeki gruplara göre ayırarak, ay döngülerinde nasıl ve hangi arınma çalışmaları yapmaları, hangi konulara değinmeleri gerektiğini kısaca anlatacağım.
 • TOPRAK GRUBU BURÇLARININ AY DÖNGÜLERİNDE YAPMASI GEREKEN NİYET ÇALIŞMALARI NELERDİR?

  TOPRAK GRUBU BURÇLARININ AY DÖNGÜLERİNDE YAPMASI GEREKEN NİYET ÇALIŞMALARI NELERDİR?

  Sevgili takipçilerim; Sizlere önümüzdeki 4 hafta boyunca burçları kendi bünyelerindeki gruplara göre ayırarak, ay döngülerinde nasıl ve hangi arınma çalışmaları yapmaları gerektiğini, hangi konulara değinmeleri gerektiğini kısaca anlatacağım.
 • YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

  YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

  02 Temmuz 2019 Salı günü Yengeç burcunun 10 derecesinde Tam Güneş Tutulması meydana gelecek. Türkiye saatiyle 22.16’da yaşanacak olan bu Güneş Tutulması ülkemizden gözlenemeyecek.
 • 2019 YILININ İKİNCİ YARISINDA BURÇLARI BEKLEYEN SÜRPRİZLER

  2019 YILININ İKİNCİ YARISINDA BURÇLARI BEKLEYEN SÜRPRİZLER

  Sevgili takipçilerim; 2019 yılının ikinci yarısından itibaren genel olarak bütün burçları farklı şekillerde büyük gelişmeler ve güzellikler beklemektedir.
 • 2019… TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL, “Biraz dikkat ve odaklanma ile her dileğin kabulü var”

  2019… TEMMUZ-AĞUSTOS-EYLÜL, “Biraz dikkat ve odaklanma ile her dileğin kabulü var”

  2019 yılının belki de en hayallerle dolu, en çok planlara odaklı ve en çok yeniliğe açık aylarına giriyoruz.
 • 21 HAZİRAN' DA NEPTÜN RETROSU!

  21 HAZİRAN' DA NEPTÜN RETROSU!

  Sevgili takipçilerim; 21 Haziran 2019 da Neptün gezegeninde Retro yaşanacaktır. 3 Haziran’da gölge dönemine başladı ve 21 Haziran’da 18 derece de 43 dakika boyunca Balık burcunda devam edecektir.
 • YAY BURCUNDA DOLUNAY

  YAY BURCUNDA DOLUNAY

  17 Haziran 2019 Pazartesi günü 11:30’ da Yay burcunun 25 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Yay burcunun temsil ettiği özelliklerin ön plana çıkacağı bu Dolunay aynı zamanda Jüpiter destekli olacak.
 • YENİ AY İKİZLER BURCUNDA

  YENİ AY İKİZLER BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 3 Haziran 2019 da Türkiye saati ile 12:13' te İkizler burcunda Yeni ay döngüsü meydana gelecektir.
 • RÜYALARIMIZDAKİ MESAJLAR

  RÜYALARIMIZDAKİ MESAJLAR

  Her rüya mesajcıdır… Biliyorum bunu duymayı beklemiyordunuz ama her rüya içinde Evren’den mesajlar barındırır.
 • ENERJİSEL MEKÂN TEMİZLİĞİ

  ENERJİSEL MEKÂN TEMİZLİĞİ

  Dünya’nın her yıl geçtiği o yoldan tekrar geçecek olduğu ve her geçişinde yepyeni enerjilerle karşılaştığı bir döneme girdik. Bu bizim için de hem tanıdık hem yepyeni bir dönem… Şimdi gelin evimizi nasıl hazırlayacak olduğumuza bir bakalım.
 • AKREP BURCUNDA DOLUNAY

  AKREP BURCUNDA DOLUNAY

  18 Mayıs 2019 Cumartesi günü, saat 23.11’de, 27 derece Akrep burcunda Merküryen bir Dolunay meydana gelecek. Gerçekleşecek olan bu Dolunay’ın sahip olduğunu enerji, başta Akrep ve yükselen Akrep olmak üzere tüm burçları etkileyecek.
 • KARMA SORUMLULUK YASASI

  KARMA SORUMLULUK YASASI

  Enerji ekip hareket biçtiğimiz, niyet ekip fayda ya da zarar biçtiğimiz bereketli ve sadece bize ait kocaman bir tarla şu Karma dediğimiz… Peki, nasıl işler bu Karma?
 • KARMA BÜYÜME YASASI

  KARMA BÜYÜME YASASI

  Enerji ekip hareket biçtiğimiz, niyet ekip fayda ya da zarar biçtiğimiz bereketli ve sadece bize ait kocaman bir tarla. Peki, nasıl işler bu Karma? Karma Yasalarının en önemlilerinden biri var sırada… Büyüme/Gelişme Yasası…
 • BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  BOĞA BURCUNDA YENİ AY

  05 Mayıs 2019 Pazar günü 14 derece Boğa burcunda bir Yeni ay meydana gelecek. Toprak grubu bir burçta meydana gelecek olan Yeni ay, başta Boğa ve yükselen Boğa olmak üzere tüm burçlar üzerinde etkili olacak.
 • KARMA YARATIM YASASI

  KARMA YARATIM YASASI

  Enerji ekip hareket biçtiğimiz, niyet ekip fayda ya da zarar biçtiğimiz bereketli ve sadece bize ait kocaman bir tarla. Peki, nasıl işler bu Karma? İlk yasası olan “ne ekersen onu biçersin” den sonra ikinci büyük yasasına geldik Karma’nın. Yaratım Yasası…
 • SATÜRN RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  SATÜRN RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 29 Nisan’da Satürn gezegeni Oğlak burcunda gerilemeye başlayacaktır. Bu gerileme 19 Eylül’de sona erecektir.
 • BÜYÜK KARMA YASASI

  BÜYÜK KARMA YASASI

  Karma: 1. Büyük Karma Yasası “Ne Ekersen Onu Biçersin” Evren ile en temel iletişimimiz. Büyük alış-verişimiz. Ektiklerimizi biçtiğimiz, duygular, niyetler, istekler ve davranışlarımız gibi tüm var oluşumuzun içinde olduğu büyük bir pazar.
 • PLÜTON RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  PLÜTON RETROSU OĞLAK BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 24 Nisan da en ağır hareket eden gezegenlerden olan Plüton geri hareketine başlayacaktır. 4 Ekim tarihine kadar gerileme süreci devam edecektir.
 • DOLUNAY TERAZİ BURCUNDA

  DOLUNAY TERAZİ BURCUNDA

  Sevgili takipçilerim; 19 Nisan’da Türkiye saati ile 14.13 sularında Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecektir. Bu yaşanacak Dolunay Terazi burcunun son derecelerinde gerçekleşeceğinden dolayı güçlü etkileri ile karşılaşacağız.
 • TAROT YOLCULUĞU, YENİDEN DOĞUŞ

  TAROT YOLCULUĞU, YENİDEN DOĞUŞ

  Huzur... Şifa ve Tamamlanmışlık... İşte geldik Tarot yolculuğumuzun son noktasına. Onca badireden geçtik. Yollarda, Evren ile uyumlu ve akışın güvenini hissedebildiğimiz bir yaşama ulaşmak için korkularımızla yüzleştik, savaştık, öldük ve dirildik...
 • TAROT YOLCULUĞU, SON EŞİK, DÖNÜŞ EŞİĞİNİ ATLAMA

  TAROT YOLCULUĞU, SON EŞİK, DÖNÜŞ EŞİĞİNİ ATLAMA

  Bir önceki aşamada yeniden doğabilmek için ölmüştük hatırlarsanız. Yaşamımızda yenilikler ve köklü değişimler olmuştu... Bir noktada cesaret için korkularımız, güçlü olabilmemiz için bağımlılıklarımız ölmüştü. Şimdi yeni bir farkındalık anı...
 • TAROT YOLCULUĞU, YER ALTI DÜNYASINA GİRİŞ... ÖLÜM

  TAROT YOLCULUĞU, YER ALTI DÜNYASINA GİRİŞ... ÖLÜM

  Yeniden Doğuş için önce ölmek gerek... Mecazen elbette ki... Ancak şimdiye kadar tüm aşamalar yeniden doğuş içindi ki bu da ölümü görmeden mümkün değil. Işığa giden yolda karanlığı da anlamamız gerekiyor.
 • YENİ AY KOÇ BURCUNDA

  YENİ AY KOÇ BURCUNDA

  05 Nisan 2019 Cuma günü 15 derece Koç burcunda Yeni ay meydana gelecek. Merkür Retrosu sonrasında gerçekleşecek olan bu Yeni ay’ın, açığa çıkaracağı olumlu enerjiler - başta koç ve yükselen koç olmak üzere - tüm burçlar üzerinde etkili olacak.
 • 2019… NİSAN-MAYIS-HAZİRAN, “hayallerim gerçek oluyor”

  2019… NİSAN-MAYIS-HAZİRAN, “hayallerim gerçek oluyor”

  Oldukça kararlı ve sert adımlarla ilerleyen 2019, bir o kadar da sevgi ve tutku dolu ilerleyecek önümüzdeki ilk üç ay içinde.
 • MELEK KARTLARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  MELEK KARTLARI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

  Sevgili takipçilerim; * Bu dönemde para ile ilgili yaşadığın sorunlar bir kat daha artabilir. Bunun sebebi, geçmişte yaşadığın ve tetikleyen tıkanıklıkların seni çok güçlü şekilde etkilemesidir.
 • TAROT YOLCULUĞU, MEYDAN OKUMA VE ZORLU GÖREV

  TAROT YOLCULUĞU, MEYDAN OKUMA VE ZORLU GÖREV

  Hazır mısınız? Şimdi tam olarak kendimizi gösterme ve gücümüzü ispat etme yerindeyiz. Bunca zaman aldık, öğrendik, anladık ve seçtik... Şimdi ise zorluklarla nasıl başa çıktığımızı herkese göstereceğiz.
 • TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

  TERAZİ BURCUNDA DOLUNAY

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 21 Mart Türkiye saati ile 04.42 de Terazi burcunda Dolunay meydana gelecektir. 21 Mart günü gece ve gündüzün eşit olduğu tarihi bir gündür ve bu tarih baharın gelişini müjdeler.
 • TAROT YOLCULUĞU, EŞİKTEN ATLAMA

  TAROT YOLCULUĞU, EŞİKTEN ATLAMA

  İşte karşınızda ilk eşiğiniz... Yolculuğa başladık, hediyeleri aldık, çağrılara uyduk ve işte şimdi atlamamız gereken bu eşik bunca zamandır verdiğimiz emeklerin bir sonucu ama aynı zamanda da yeni emeklerin başlangıcı olacak...
 • TAROT YOLCULUĞU, ÇAĞRI

  TAROT YOLCULUĞU, ÇAĞRI

  Yolculuğumuza başladık, hediyelerimizi ve yeteneklerimizi cebimize koyduk... Şimdi sırada ilk büyük adımımız var... Tarot’ un ilk büyük sınavı... Bizi bulunduğumuz noktadan çok farklı bir yere çağırıyor.
 • BALIK BURCUNDA YENİ AY

  BALIK BURCUNDA YENİ AY

  06 Mart 2019 Çarşamba günü, saat 19.04’te, 15 derece Balık burcunda bir Yeni ay meydana gelecek. Yaşanacak olan bu Yeni ay, başta Balık ve yükselen Balık olmak üzere tüm burçlar üzerinde etkili olacak.
 • BALIK BURCUNDA MERKÜR RETROSU

  BALIK BURCUNDA MERKÜR RETROSU

  Sevgili takipçilerim; Bu hafta 5 Mart’ta Merkür gerilemesine Balık burcunda başlayacaktır. 10 gün öncesi ve sonrası günlerde düşüncelerimiz değişebileceği için anlaşmalar yapmak, imzalar ve yeni işlere başlamamız sakıncalıdır.
 • TAROT YOLCULUĞU, LÜTUF VE YETENEK

  TAROT YOLCULUĞU, LÜTUF VE YETENEK

  Tarot yolculuğunun ikinci aşamasına hoşgeldiniz. Bir ‘budala’ olarak, tamamen içgüdüsel bir istek ve arzu ile başladığımız yolculuğun şimdi lütuflandırıldığımız noktasındayız. Bu aşamada bize verilecek olan hediyeler ve lütuflardan bahsedeceğim.
 • HEPİMİZİN YOLCULUĞU TAROT

  HEPİMİZİN YOLCULUĞU TAROT

  Antik Mısır’da başlayan bir yolculuk Tarot... Ruhen tamamlanışımızın ve içimizdeki evren parçasını bulup olayların akışını değiştirebileceğimiz gücün farkına varışımızın yolculuğu... ‘Hiçlik’ ile başlayıp ‘Bütün’ e varmanın yolculuğu...
 • TILSIMLI MEYVELER, NAR VE NUR

  TILSIMLI MEYVELER, NAR VE NUR

  Bazı meyveler vardır ki, bize içerdikleri vitamin ve minerallerden fazlasını sunarlar… Bazı meyveler vardır ki, yemenin dışında sembolleri bile tılsım taşır…
 • ŞİFALI TAŞLAR

  ŞİFALI TAŞLAR

  Taşlar… Doğanın, Evrenin bize ulaştırmak istediği şifa gücüne ve enerjisine arabuluculuk yapan yegâne toprak parçaları… Oluşum aşamaları, elementlerin taşlar üzerinde bıraktığı parmak izleri her birimiz için birer şifa kaynağı…
 • BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

  BAŞAK BURCUNDA DOLUNAY

  19 Şubat 2019 Salı günü Başak burcunun 0 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Toprak burcu enerjisinin yoğun bir biçimde kendini hissettireceği bu süreç; başta başak ve yükselen başak olmak üzere tüm burçlar üzerinde etkili olacak.
 • HARFLERİN HAYATIMIZDAKİ ENERJİLERİ

  HARFLERİN HAYATIMIZDAKİ ENERJİLERİ

  Sevgili takipçilerim; Harflerin hayatımızı, karakter yapımızı, insanların bizimle ilgili düşüncelerini ve kaderimizi büyük ölçüde etkilediğini bilmekteyiz. Her harfin kendi karakteri ve huyu vardır.
 • SEVGİLİLER GÜNÜNDE BURÇLARI NELER BEKLİYOR???

  SEVGİLİLER GÜNÜNDE BURÇLARI NELER BEKLİYOR???

  Sevgili takipçilerim; Her sene 14 Şubat’ta kutladığımız sevgililer günü artık bir geleneksel durum haline gelmiştir.
 • KOVA BURCUNDA YENİ AY

  KOVA BURCUNDA YENİ AY

  04 Şubat 2019 Pazartesi günü, Kova burcunun 15 derecesinde Yeni ay meydana gelecek.
 • ŞANS SEMBOLLERİ

  ŞANS SEMBOLLERİ

  Çağlar boyunca atalarımız belli bir sembolü üzerilerinde taşımış ya da evlerinde baş köşelere yerleştirmiştir… Her biri şans odaklı ve yüksek etkili, enerjisi çok yüksek sembollerdir. Göz, Nal, Anahtar, Kelebek, Yıldız ve El sembollerini ele alacağım…
 • MUTLULUĞUN SIRRI VÜCUDUMUZDA!!!

  MUTLULUĞUN SIRRI VÜCUDUMUZDA!!!

  Hepimiz mutlu olmayı isteriz değil mi? Aslında çoğumuz tarafından bilinmeyen ama vücudumuzda ‘’mutluluk noktası ‘’ olarak adlandırabileceğimiz bir organımız bulunmaktadır.
 • KAHVE FALI

  KAHVE FALI

  Kahve fincanına bakıp ilk kehanette kimin bulunduğu ya da bu olayın hangi tarihte yaşandığı sır olarak kalmıştır. İlk kahve falına bakan kişinin Kahve Falının Piri olduğu inanışlar arasındadır.
 • ASTROLOJİ

  ASTROLOJİ

  İlkçağlarda insanlar gökyüzünde gördükleri cisimler karşısında büyülenmiş ve ‘’tanrı’’ kabul edip onlara inanmışlardır. Gelişen teknoloji sayesinde gökyüzü insanlar tarafından incelenmiş, daha yakından tanınmış, ancak önemini kaybetmemiştir.
 • İSKAMBİL FALI

  İSKAMBİL FALI

  İskambil Kartlarının ilk olarak nerede ortaya çıktığı ya da kim tarafından tasarlandığı hala gizemini korumaya devam etmektedir.
 • KATİNA YORUMU

  KATİNA YORUMU

  Aşka dair tüm soruların cevaplarını yorumcusuna fısıldayan, âşıkların; kalplerinin sesini duymak için sıkça başvurdukları bir fal türüdür. Ortaya çıkış tarihi tam olarak bilinmemektedir.
 • TELEPATİ

  TELEPATİ

  Uzun yıllar boyunca insan davranışları uyarıcı tepki bağı ile açıklanmış ve insan bilinci tamamen geri planda bırakılmıştır. Oysaki bu yöntem tek başına insan davranışlarını ve bilişini açıklanmada yeterli değildir.
 • YILDIZNAME

  YILDIZNAME

  Yıldızname, kişilerin doğum tarihleri ve kişisel bir takım bilgileri (anne ismi, baba ismi vb) göz önünde bulundurularak, ebcet hesabı ile geçmişi ve geleceği hakkında bilgiler vermek olarak değerlendirilebilir.
 • TAROT

  TAROT

  Tarot kartlarının var oluş tarihi kesin olarak bilinmemekle birlikte, Ortaçağ sonlarına doğru ortaya çıktığı kabul edilmektedir.
 • RÜYA YORUMU

  RÜYA YORUMU

  Rüya, beden dinlendirirken ruhun başka bir diyara seyahat etmesi midir, bilinmez. Ancak bilinen şudur ki insanoğlu ömrünün üçte birini uyuyarak geçirmekte ve bu süreçte sayısız rüya görmektedir.
 • MEDYUM

  MEDYUM

  Latince Medium -arada, ortada bulunan kişi- anlamına gelen Medyum; iki dünya arasında bulunabilen, spritüel âlemlere ulaşabilen, gizli ilimlere vakıf kişileri tanımlamak için kullanılır.
 • RENKLERİN ŞİFALI GÜÇLERİ

  RENKLERİN ŞİFALI GÜÇLERİ

  Renklerin yaydıkları ışınlar ve titreşimler, hepimizin içinde bulunan çakra noktalarına birçok etki bırakır…
 • AVUCUNUZDAKİ SIR!

  AVUCUNUZDAKİ SIR!

  Dua ederken ellerimizi göğe açarız… Dilek tutarken iki avucumuzu birleştiririz… Geleceğimiz ellerimizden okunur… Yaratıcının adları yazılıdır avuçlarda… Ana’nın Eli’dir o, şifadır, berekettir... Tüm enerjinin akıp karşıya ulaştığı son noktadır…
 • DÜŞÜNCE GÜCÜ İLE TEDAVİ

  DÜŞÜNCE GÜCÜ İLE TEDAVİ

  Düşüncelerimizin de yaptırım güçleri olduğunu söylesem size? Düşüncelerin enerjileri ait oldukları noktalarda ciddi tahribata neden oluyor… Atalarımız farklı şekillerde dile getirmişti bunu ‘Kırk kere söylersen olur’. Aslında tam da bundan bahsedeceğim...
 • MELEKLERLE DANS

  MELEKLERLE DANS

  Haberci, Müjdeci, Mesajcı, Rehber... Saf sevgi ile hareket eden ve Evren ile iletişimimizde bizi en iyi tanıyıp yönlendiren kadim ruhlar… Çevremiz Onlarla dolu… Her yerde, her zaman, her şekilde…
 • ELEMENT AÇILIMI

  ELEMENT AÇILIMI

  Element açılımı, size ilişkiniz hakkında ve iletişim bağlarınızı nasıl güçlendirebileceğiniz hakkında ihtiyacınız olan ipuçlarını veren, kökeni antik dünyaya dayanan fakat bu günün dünyasında henüz çok yaygın olmayan bir uygulamadır.
 • 2018 DÖRDÜNCÜ EVRE MÜKAFAT YILI

  2018 DÖRDÜNCÜ EVRE MÜKAFAT YILI

  Geldik yılın sonuna… Bol hareketli ve iniş çıkışlı geçen koca bir yazın sonunda artık sakinleşiyor ve ayaklarımızın yere bastığı bir enerji etkisine geçiyoruz.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!