Ana Sayfa / Kategoriler/ Katina Yorumu

Ayça

Ayça

(18)

Merhaba, hayata pozitif gözlerle bakan, her türlü olumsuzluğa hayır diyen ve kendi gücümüzle sevgide, aşkta, sosyal yaşamda her türlü motivasyonumuzla...

Elya

Elya

(25)

Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.

Tamara

Tamara

Medyum Tamara yeteneğiyle sizi şaşırtmaya hazır peki siz hazır mısınız?

Işık

Işık

(2)
Merhaba, ben Işık… Taşıdığım isimle çıktığım yolda Evrenin bana sunduğu bu yeteneğimi sizinle paylaşabilmek için buradayım.
İkra

İkra

(5)

Mucize danışanlarım hoş geldiniz,

Asya

Asya

Ben Asya, hayatta herzaman bardağın dolu tarafından bakarak yaşamak mutluluğun başlangıcıdır.

Efruz

Efruz

(3)

Sezgilerini dinlerken aklın yolundan asla ayrılma.

 

Falcı Ece

Falcı Ece

Kartların size anlatacağı çok şey var...

Vera

Vera

Geçmişten geleceğe ne öğrenmek istiyorsan ben buradayım.

Fal, KATİNA isminde bir falcı tarafından oluşturulmuştur. Geçmişte, Ege kıyılarının güzel kadınları ile nam salmış şehri İzmir de yaşamış bu kadın ile ilgili çeşitli rivayetler vardır.  İstediği erkeği kendine âşık edebilmekle ün salmış bu kadın aynı zamanda fal bakmakta ve çeşitli tılsımlarla uğraşmaktadır. İlmini ve aşka olan bağlılığını bu katlarda bir araya getirmiş ve Katina Deste’yi oluşturmuştur.

Katina destesi 65 karttan meydana gelmektedir. Kartların üzerinde geçmişte yaşadığı var sayılan kadın ve erkeklerin görünümleri resmedilmiştir. Kartlar mitolojiden ve elementlerden izler taşımaktadır. Bunlara ek olarak günlük yaşamın içerisinde yer alan çeşitli sembollere de kartta yer verilmiştir. Nil nehri, mektup, fare… gibi sembollerin bulunduğu bu kartlar destenin 35 kartını oluşturmaktadır. Katina falının, aşk falları arasında sonuçlarının doğruluğu bakımından en iyisi olduğuna inanılır.

Katina falı açılım şekli olarak Tarot falı ile benzerlik gösterse de felsefesi bakımından tamamen farklıdır. Tarot kartlarında, her kartın anlamı sabitken Katina destesinde ki kartlar açılımı yapan yorumcunun hisleri doğrultusunda değişik sonuçlar verebilir. Bu noktada yorumcunun yetenekler ve hisleri önemlidir. Kartları yorumlamanın şekli ve falın incelikleri nesilden nesile öğretilerek aktarılmıştır.

Sitemizde bulunan yorumcular Katina falının inceliklerine hâkim, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. 

Aşk hayatınızda neler olacağını öğrenmek, ilişkim nereye gidiyor sorusunun cevabını almak, geleceğimde beni bekleyen bir aşk var mı ya da bu aşk bana ne kadar uzakta, öğrenmek isterseniz aradığınız soruların cevabını Katina kartlarında bulabilirsiniz.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!