Ana Sayfa / Kategoriler/ Yaşam Koçu

Elya

Elya

(25)

Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.

Vera

Vera

Geçmişten geleceğe ne öğrenmek istiyorsan ben buradayım.

İkra

İkra

(5)

Mucize danışanlarım hoş geldiniz,

Uzay

Uzay

(4)

Merhaba Fal Dünyalı Dostlarım Psişik güçlerimin olduğunu çok küçük yaşlarda fark ettim… Bu bana atalarımdan genetik miras olarak aktarılmıştı… 

Jade

Jade

Jade ben, Yaşam koçu ve enerji uzmanıyım.

Gamze

Gamze

(3)
Merhaba 22 yıldır Kahve ve Su falı bakmaktayım.

Günümüzde Yaşam koçu ile danışman birbirine karıştırılmaktadır. Aslında arada çok küçük bir çizgi vardır ve bu çizgi beklentilerimizi karşı taraftan ne yönde almak istediğimizle bağlantılıdır. Yaşam koçu, ilk önce hayallerimizi ortaya çıkarır ve hayallerin yaşamımıza nasıl, hangi boyutta bize geleceğini, yeni bakış açılarımızı yansıtmak gibi farklı teknikleri kullanmamızı sağlar ve daha sonra hayata dair planlarımızı gerçeğe dönüştürmek için bize yardım eder. Kısacası Yaşam koçu nedir diye sorduğumuzda kısa ve net olan tek cevap, bize önceliklerimizi dikkate alarak, birlikte strateji geliştirdiğimiz kişidir. Danışan ile Yaşam koçu arasında neden, niye gibi sorular sorulmaz. Yaşam koçu, kişinin kendisinin doğruyu bulmasını sağlayan yollar açan kişidir. Koçlukta en önemli unsur, kişi kendi sorunlarını anlatırken, ona doğru sorular sorarak kişinin doğruyu bulmasıdır. Yaşam koçunun çözümle ilgili bilgi sahibi olması gerekmez çünkü danışan bulur. Bunun sebebi ise çok açık ve nettir. Kişi kendi aldığı kararları hayatında çok daha kolay uygular. Yaşam koçunun, hayatımızdaki sorunlar hakkında bilgi sahibi olmasına gerek yoktur çünkü Yaşam koçu bize yol gösteren değil, birlikte olumlu ve olumsuzlukları ortaya çıkararak var olan doğru yolu bizim bulmamıza yardımcı olan kişidir.

Şunu unutmamalıyız ki, düşüncemiz duruşumuzu belirler. Mutluyken farklı duruyoruz, üzüntülü iken farklıyız. Bunun karşı taraf farkında olmasa bile duruşumuzdan algılayabilir. Karakterimiz, yaşam tarzımız ve olumsuz olaylara karşı genel toplumda bakış açısı genelde aynıdır. Yaşam koçumuz sayesinde, içimizde saklı kalan, bilinçaltındaki farklılıkları bize sunmaya yardımcı olacaktır. Yaşam koçu sadece soru sorar. Yaşam koçu ile yaptığımız seanslarda, hayata objektif bakmayı öğrenir, olgunlaşmayı ve olaylara olumlu bakmayı öğreniriz.

Koçluğun bizlere getirdiği bazı tabular vardır. Bu tabuların başında güven gelmektedir. Yaşam koçu, yapmak istediğimiz her şeyin hayatımıza akışını sağlamak için kendi yolumuzu açmamıza cesaret verir. Yapmamız gereken ne varsa, bize sorular sorarak ve bizde bu soruları cevaplarken, hayatımızı programlamaya ister istemez başlarız. Hayatımızda bulunmak istediğimiz yere bizi sürükleyen cevapları bulmamızı sağlayacak çalışmalar yaparız. Bu çalışmalar, sohbet niteliğinde olur. Aradığımız yönü bulmamıza, farkında olmadığımız becerilerimizi görmemize ve olmamız gereken yeri belirlememize yardımcı olan Yaşam koçu, bizi değiştirmeye asla çalışmaz. Kendi düşüncesini, gerektiği kadar ve gerektiği yerde olması kadarıyla anlatır ve gerisini bize bırakır. Yaşam koçu ile yaptığımız seanslar, kısa ya da uzun soluklu olabilir. Yaşam koçundan hayatımızda yapmak istediğimiz fakat cesaret edemediğimiz ya da çıkar yol bulamadığımız her konuda destek alabiliriz.

Son olarak size söylemek istediğim şey; Şunu unutmamalıyız ki, hayatımızda yaşadığımız her trajedi diğer elinde bize bir hediye ile gelmektedir.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!