Elya

Elya

(25)

Güzel enerji ile yapılan işlerin iyi, pozitif sonuç vermesi kuşkusuz çok güzel.

Jade

Jade

Jade ben, Yaşam koçu ve enerji uzmanıyım.

Evlilik ve ilişki danışmanlığı; İlişkisinde ya da evliliğinde beklediğini bulamayan, mutlu hissetmeyen, çeşitli sorunlar yaşayan kişilerin bu ve benzeri durumları değiştirmek için destek sağlamasıdır.

İlişki ya da evlilik terapisi hizmeti almak için hasta olmak gerekmez. Aksine bu durum; öz benliğine saygı duyan, güçlü ve sağlıklı bireylerin, tek başlarına çözmekte zorlandıkları sorunlar için artı bir bakış açısına danışmalarıdır.

Çiftlerin her ikisinin de çok iyi insanlar olması, ilişkilerinde hiç sorun yaşanmayacağı sonucunu akla getirmemelidir. İlişkilerde ki bir çok sorunun temeli iletişim kaynaklı sorunlara dayanmaktadır. Kişilerin bu farkındalığı keşfetmeleri ve uzman danışmanların görüşleri doğrultusunda bakış açılarını değiştirmeleri mucizeleri beraberinde getirebilir. Bitmek üzere olan ilişkileri toparlayabilir ve istenen birlikteliğin oluşmasına olanak sağlayabilir.

Belge sahibi, uzman kişilerce gerçekleştirilmesi gereken bu süreç; geçmişte, yakınlara danışma, büyüklerden fikir alma, din adamlarının kapısını çalma şeklinde çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktaydı. Bu durum doğru tavsiyelerin yanında birçok olumsuz görüş ve sonucu da beraberinde getirebilmekteydi. Günümüzde eğitim alanlarının genişlemesi, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni bilişsel alanların ortaya çıkmasına neden oldu. Evlilik ve ilişki terapisi yeni çağın en çok başvurulan yöntemlerinden biri olarak bu alanda karşımıza çıkıyor.

İlişkinizde uzlaşma sağlayamıyorsanız, ilişkiniz eski heyecanını kaybettiyse, değersiz hissediyorsanız, partnerinize karşı olan güveninizi kaybetmeye başladıysanız, kendinizi geri plana itmiş ve sadece karşınızda ki kişilerin mutluluğu için çalışıyorsanız, geleceğe karamsar bir bakış açısı ile bakıyorsanız, sorunlarınızı çözemiyor ve sürekli başa dönüyorsanız, en son ne zaman mutlu hissettiğinizi anımsayamıyorsanız, size zarar verdiğini düşündüğünüz bir ilişkiye devam etme konusunda ısrar ediyorsanız, duygusal ve fiziksel şiddete maruz kaldığınızı düşünüyorsanız… vb. Evlilik ve ilişki danışmanına başvurmanızın zamanı gelmiştir.

Uzman kişilere danışmak ve iletişim kurmak için doğru adrestesiniz.

Ücretsiz Bilgilendirme Hizmeti

Merhaba! Hafta içi 10 - 18 saatleri arasında +90 850 272 11 16 numaralı fal merkezi danışmanlık hattımızdan bize ulaşabilirsiniz!